Kontaktujte nás přes nezávazný formulář

REFERENCE

LaurinKlementForum-11
IMG_20180918_151608
interier

Muzeum Škoda Auto

Panelové domy Jablonec nad Nisou

Café Restaurant Václav

Kanceláře Plaza Liberec

Rýnovická Energetická

Zubní klinika LINEA

Ondřej Čermák
Ondřej Čermák
24. Květen, 2021.
Hledal v Liberci a Jablonci nad Nisou podlaháře, kteří pokládají vinyl. Z cca 8 firem jsem zvolil firmu Point podlahy. Již při první návštěvě jsem zjistil, že jsem vybral správně a mohu jen doporučit. Firma dodržela veškeré domluvené termíny a co se týká kvality byl jsem velice spokojen, jsem rozhodnut, že tuto firmu využiji i na renovaci dřevěného schodiště.
Jirka Woox
Jirka Woox
11. Květen, 2021.
Doporučuji tuto firmu. Termín dodání – Podlaháři dodrželi smluvený termín, takže jsem neměl problém s navázáním dalších prací. Cena – Slušná cena. Jednání – Podlaháři přijeli, zjišťovali jaké mám představy a následně doporučili několik materiálů, které mé požadavky splňovaly. Dostal jsem na půjčení vzorníky a s ženou jsme si k tomu mohli sednout a společně vybrat materiál, který se nám líbil. Nakonec jsem potřeboval kvůli ostatním pracím na bytě pozměnit pár domluvených věcí, ale s ničím nebyl problém se domluvit. Kvalita – Kvalita odvedené práce je skvělá a bez kompromisů. Plánuji ještě dodělávat kuchyň a obývací pokoj, určitě se mnou počítejte! Zatím jsem velmi spokojený.
Tomáš Ječný
Tomáš Ječný
16. Duben, 2021.
Pan Braniš nám stěrkoval a pokládal vinylovou podlahu ve dvou místnostech rekonstruovaného bytu a musím uznat, že jeho spolupráce byla skvělá – vždy na termíny přijel přesně, komunikoval ohledně dodávky materiálu, za jeden den bylo vystěrkováno a po týdnu položeno. Rychle, stručně, bez komplikací. Rozhodně budu doporučovat dál!
kocovap
kocovap
5. Listopad, 2020.
Pan Braniš nam udělal krásnou drevenou podlahu přesně podle našich představ. Trpělivý a pečlivý podlahář 🙂
Jakub Kabíček
Jakub Kabíček
23. Září, 2020.
Profesionální a vstřícné jednání, kvalitní práce. Diporučuji!
Vojta Hruška
Vojta Hruška
23. Červenec, 2020.
Řemeslníci jsou velice slušní a je s nimi skvělá domluva!
Sorok 666
Sorok 666
23. Červenec, 2020.
Pokládka PVC v kuchyni proběhla bez problémů.